season 1 hero image.jpg

האזינו לכל פרקי העונה השלישית של קומרסיישן. תיהנו!

קומרסיישן: עונה שלישית

צונאמי האיקומרס יצר שכבה חדשה של מוכרי איקומרס שכבר גדולים מדי מכדי לעבוד לבד ומהבית. בעיה.
פתרון: טל ואלעד- היא מגיעה מכיוון של איקום והוא בעל נסיון רב בתחום חללי העבודה המשותפים, חברו יחד והקימו את eHouse, הבית לסוחרי איקומרס. יש שם הכל- מחסנים בכל גודל,  מתחם אריזה והכנה לשילוח, הסכמי הפצה בארץ ולחו"ל, סטודיו לצילום, העשרה, תוכן, קהילה משתפת ועוד. כל מה שצריך כדי להיכנס לאיקומרס בצורה חלקה. זה נשמע כמו פרסומת. לא אכפת לי. מגיע להם. תשמעו את הסיפור שלהם לראשונה, לתחושתי לא האחרונה... תיהנו גם מהפינות קרוסבורדר עם ערן שיאון וחדש על מדפי האיקום. 

קומרסיישן 50 עם טל ניאגו ואלעד גולדנברג, מייסדי eHouse

שופינג IL ביוזמת גוגל שמה את הפוקוס השנה על העסקים הקטנים והעצמאיים. נטלי טנא, מנהלת קהילת העסקים של היוזמה הצטרפה אלי כמנחה אורחת, ויחד העלינו לשידור יזמי איקומרס בעלי סיפורים אישיים ומיוחדים המשתתפים השנה בארוע. אז הפעם קומרסיישן טיפה שונה, מתמקד בסיפורים האנושיים והמרגשים שמאחורי חנויות האונליין. בפרק הכפול אירחנו את טל מהחנות של דודו, איילת מ- ayoola, לוני מ- Lonis, ארז מ-ornato, יונתן מ"תרימי", ליטל דהרי, שחר מ"לוסי'ז", שרון מ"אנד גו'י" ורחלי מ"פלאפי בובות גרב", כל אחת ואחד וסיפורם המיוחד.
תתרגשו כמונו!

קומרסיישן 49 עם נטלי טנא- ספיישל shopping IL  חלק ראשון ושני

חברות הייעוץ הגדולות נכנסות חזק גם לאיקומרס. ניהול תוכנית נאמנות או הטבות זה מאסט. איזu דאטה חובה לאסוף ואיך הופכים אותv למידע עסקי שיהפוך לידע שיווקי. למה ארגונים חוששים להשקיע בתשתיות ניהול דאטה. למה ריצת היצרנים והיבואנים לדיירקט אונליין היא לאו דווקא נכונה. עשרת הדברות לניהול חנות אונליין. הטור "קפה לשבת" בדהמרקר. כל הטוב הזה ועוד מיעל קנדר, וואן אוף א קיינד! תיהנו ומקווה שגם תלמדו משהו, כמוני. 

קומרסיישן 48: יעל קנדר, Head of BDO Digital

הזמנת אוכל לפתח המטוס? טכנולוגיות שעובדות בכל אירופה? מיזוג לתוך ענקית משלוחי המזון גראבהאב?  תן ביס. לא מה שחשבתם.  
נורית ותומר מספרים כמעט הכל על התחום הכה פופולרי ותחרותי. ויש להם מה להגיד על המתחרים, על היחס לשליחים ועל ההתמודדות בימים בהם מאות אלפי עובדי ההיטק והפירמות לא ממלאים את המסעדות ומשלמים עם ה-10ביס. בין לבין, משולבות בהנאה הפינות ״חדש באיקום״ ו״קרוסבורדר״ עם ערן שיאון. תנו ביס! תודה לצביה קרן, לנורה ופפר, לתומר מקאדנה, לערן 'קרוסבורדר' שיאון, לעידו טייר הכוכב וכמובן אלי the bro אלון. תיהנו!  תיהנו כמוני!  

  קומרסיישן 47: נורית שקד ותומר פפר, מנכ"לים משותפים  ב-תןביס מקבוצת  justeat takeaway 
קומרסיישן 46: רון שולויס, מנכ"ל וואלהשופס

איזה כיף לי, אחרי כמעט חודשיים של הפסקה, קומרסיישן איז באק. ניסיתי בזמן הזה לאתגר קצת את כללי הפורמט והחלטתי להוסיף שתי פינות קבועות שתשולבנה במהלך השיחה עם האורח. ספיקינג אוף- שמחתי לארח לפרק הראשון של העונה השלישית את רון שולויס, מנכ"ל וואלהשופס ולשמוע ממנו על הקאמבק של זירת הסחר הותיקה בישראל, שבהנהגתו מתחדשת תפיסתית, טכנולוגית וארגונית. לשמוע על הבעלים קבוצת לבנת, על הירידה לרחוב עם החנות הראשונה באילת ועוד חידושים בילדותה השניה של וואלה שופס. הפינה הראשונה,'חדש על מדפי האיקום', תוקדש לקידום עסקי איקומרס ביתיים וקטנים, כאלה שקמו והתפתחו בעידן הקורונה. בפינה השניה, 'קרוסבורדר',  נשמע את הזווית הסופר-מקצועית של ערן שיאון על איקום מעבר לים ואיפה זה פוגש אותנו הישראלים. וכן, יש גם אתר חדש לקומרסיישן, בעיצוב ודחיפה של רומה,טאראס ואוקסנה מ-yozma.tech החרוצים והאיכותיים. המון תודה לרון שולוייס לערן שיאון הקרוסבורדר, לנטלי טנא, חן זיסו ועידו טייר על הפינות. ללי אורון מאליה פאשן ומעל הכל, לאלי אלון-אח תותח, ולכפיר ודרור- אנשי החזון והמעש מ- ADIO. תיהנו כמוני!  

סוף עונה שניה בקומרסיישן, תודה לכל האורחים!י
סוף עונה שניה בקומרסיישן, תודה לאורחים ולהתראות בעונה השלישית

מסכמים שתי עונות ראשונות
45 פרקים עם אורחים נפלאים, שהאירו בחוכמתם ומנסיונם זוויות רבות של עולם הקומרס תודה לכולם, בקרוב חוזרים עם עונה שלישית משודרגת ומוצלחת לא פחות (מקווה שגם אתם תחשבו כך).

תוודה לכל האורחים ולפרטנרים שלי: אלי אלון המלך מאולפני BIZI, כפיר ודרור מ- ADIO נציגת ספוטיפיי בישראל, פורום המבקרים של- אתם יודעים מי אתם, אלפי המאזינים מקהילת הקומרס הרעננה של ישראל ולאשתי היקרה, מלכת הקניין הרוחני, ג'ני ( www.jmg.legal )


 

Contact me:
Copyright © 2020 Timor Gordon
Partners:
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
designed with